Autoservis

Kompletní služby autoservisu v Dobřejovicích – mezi Říčanami a Jesenicí, kousek od D1.

Pick up servis

Nemáte čas jezdit do servisu? Není problém, vůz si vyzvedneme.

 

Spolehlivý autoservis Dobřejovice nedaleko Prahy

Potřebujete provést na autě základní servis, jako je přezutí pneumatik na zimu? Je již zapotřebí vyměnit oleje nebo brzdové kapaliny?

Nebo vůbec nevíte, jak poznat, v jakém stavu je váš automobil a chcete jej proto nechat zkontrolovat odborníkem?

Našli jste oprýskanou díru a potřebujete ji zalakovat, aby váš vůz kvůli ní nereznul?

V takových případech je potřeba navštívit autoservis – dobrým tipem na spolehlivé provedení všech těchto prací je autoservis Dobřejovice. Zde vám pomůžeme s běžnou údržbou vašeho automobilu, ale i v případě poruchy nebo poničení vozu po nehodě. 

 

Základní péče o vůz

Ne každý si dokáže sám vyměnit olej a provést další potřebné údržby na autě. To je zcela normální a v mnohých případech se vyplatí tyto věci nechat na zkušeném automechanikovi. Kromě jistoty správného postupu při servisu můžete získat i mnoho užitečných rad, jak o váš vůz pečovat.

Vedle pravidelných kontrol, které je třeba absolvovat pokaždé, když se vám v autě rozsvítí varovná ikonka, ale i preventivě, je třeba navštívit také jednou za půl roku pneuservis na přezutí kol.

Používání zimních pneumatik dokonce stanovuje zákon v období od 1. listopadu do 31. března, pokud je na silnici sníh a náledí či lze očekávat jeho výskyt. Neriskujte nedodržení této povinnosti a především bezpečnost jízdy a hlídejte si pravidelné návštěvy v pneuservisu v Dobřejovicích nedaleko Jesenice. Pokud nemáte zimní nebo letní pneumatiky, můžete je rovnou bez starostí zakoupit na místě.

Díky kvalitnímu vybavení pneuservisu je výměna pneumatik, ale i jejich oprava nebo vyvážení a nasazení celého kola hračkou.

 

 

 

Když je potřeba autoservisu pro opravy

Pokud jezdíte autem každý den, určitě si všimnete i malých změn v jeho jízdních vlastnostech. Vydává podivné zvuky? Rozjíždí se obtížněji? Máte podezření, že něco nefunguje, jak by mělo? Nepodceňujte tento pocit.

Automobil se skládá z mnoha důležitých částí a je nutné, aby každá fungovala perfektně. I malá změna, která zatím umožňuje jízdu, může značit technický problém. Pokud vše budete řešit včas, získáte jistotu, že je vůz v pořádku a že s ním můžete bezpečně jezdit. Včasná oprava také zajistí, že se závada ještě nezhorší a nezpůsobí vážnější poškození, jehož oprava bude drahá a časově náročná.

Autoservis Dobřejovice celý vůz zkontroluje a případné nesrovnalosti dá do pořádku. Vždy je upřednostňovaná oprava.

Pokud nebude možná, určitě jako zákazník oceníte, že má firma velké množství použitých, repasovaných i nových náhradních dílů k okamžitému použití nebo k rychlému objednání, zejména značek Opel, Chevrolet, Daewoo, ale i dalších. Samozřejmostí je výměna jednotlivých dílů přímo v autoservisu a to nejen při opravě, ale i při modernizaci nebo úpravě vozu.

 

Dejte automobil po nehodě do pořádku

Nabourali jste nebo naopak jiný řidič poškodil váš vůz? Nezoufejte. V autoservisu Dobřejovice není žádný problém uvést váš automobil nejen do dobrého provozního stavu, ale také mu vrátit skvělý vzhled, aby vypadal jako nový.

Díky pick up servisu, který se zařídí odvoz i přívoz za vás, není problém opravit i nepojízdné auto. Zmáčknuté plechy dá do pořádku autoklempírna a lakovna se zase postará o zcela nový kabát vašeho vozu.

Prasklá skla nejen vinou nehody, ale také vandalů nebo kvůli odletujícím kamenům od vozovky, vám v autoservisu zalepí nebo je vymění za nové.

 

Autoservis Dobřejovice

Autocentrum Dobřejovice je firmou, která vznikla roku 1997.

Za 22 let svého provozu se rozrostla do podoby kompletních a rychlých služeb pro váš vůz.

Využít můžete základního servisu i oprav a výměny dílů, které jsou pro Opel, Chevrolet a Daewoo skladem v počtu stovek kusů.

Provozovnu najdete v Dobřejovicích, v oblasti mezi obcemi Jesenice, Průhonice a Čestlice, jen kousek od Prahy a zároveň s dobrou dostupností ze Středočeského kraje.

Zavolejte nám:

602 390 400

Výběr služeb autoservisu

Autoservis

Vše od výměny oleje až po opravu motoru.

Pneuservis

Nestačí jen přezout pneu, kola je nutné také správně vyvážit.

Odtah vozu

Je Vás vůz nepojízdný? Žádný problém, stačí zavolat.

Kontaktujte nás

Výběr značky

Preferovaný kontakt

Autocentrum Dobřejovice

+420 602 18 18 18

info@autocentrum-dobrejovice.cz