Likvidace vozu

Ekologická likvidace autovraků osobních, dodávkových, nákladních, speciálních i jiných dopravních prostředků. Likvidace vozidel všech druhů. Vystavujeme potvrzení o ekologické likvidaci autovraku. Zajišťujeme odtahy aut na recyklaci. Můžete zadat ON-LINE objednávku.

Ekologická likvidace vozidel

Odvoz vozu k likvidaci ZDARMA

Praha, Praha Východ, Praha Západ, Středočeský kraj.

Všechny typy vozů

Likvidujeme vozy osobní, nákladní i motocykly.

Certifikovaná likvidace

Jsme státem registrovaná společnost pro likvidaci. Tedy se nemusíte bát komplikací.

Vše na počkání

Nemusíte se o nic starat. Přijedeme a o vše se postaráme na místě.

Jsme tu pro Vás:        602 18 18 18

Kompletní služby

  • Máte v garáži, na ulici nebo na zahradě odstavené vozidlo, které již nepoužíváte?
  • Blíží se termín technické kontroly Vašeho vozu a finanční náklady na jeho opravu jsou vysoké a nevýhodné.
  • Máte na vozidle technickou závadu, nebo je poškozeno havárií a cena opravy převyšuje cenu auta?
  • Zdědil jste vozidlo, které nebudete využívat?

Zdarma provedeme likvidaci vozidla, které můžeme odvést vlastními odtahovými speciály. Po tom, co nás kontaktujete telefonicky, e-mailem nebo vyplněním ON-LINE objednávky, připravíme likvidační protokol, který Vám při převzetí autovraku ihned předáme.

 

S tímto protokolem o likvidaci vozu již můžete vozidlo na dopravním inspektorátu odhlásit. Na dopravním inspektorátu je třeba při odhlášení vozidla vyplnit „Žádost o trvalé vyřazení vozidla z provozu” – tuto žádost Vám můžeme vystavit a to společně s protokolem o likvidaci vozidla.

 

Následně je po likvidaci vozu třeba ještě zrušit povinné ručení. K tomu slouží velký technický průkaz s úředním záznamem o trvalém odhlášení vozidla.

Pro odhlášení vozidla na dopravním inspektorátu potřebujete:

  • Likvidační protokol (vystavíme a předáme při převzetí vozidla)
  • 2 x RZ (registrační značky likvidovaného vozidla)
  • Žádost o trvalé vyřazení vozidla z provozu formulář, který je k dispozici na každé pobočce dopravního inspektorátu a který je třeba vyplnit – můžeme již vyplněný vystavit společně s likvidačním protokolem) vzor  Žádost o trvalé vyřazení vozidla z provozu
  • Občanský průkaz
  • Plná moc – ale to jen v případě, že vozidlo odhlašuje někdo jiný než majitel. (Plnou moc vystavuje skutečný majitel vozidla a podpis nemusí být notářsky ověřen.)
  • Plná moc – vzor fyzická osoba (občan) , právnická osoba (firma) 

Nejčastější důvody pro vyřazení a likvidaci vozidla:  nákup nového vozidla, vozidlo není využíváno, stáří vozidla, technický stav vozidla, dědictví.

 

Doprava:
Dopravu autovraků zajišťujeme vlastními odtahovými speciály:  Mercedes Benz Sprinter, Iveco Eurocargo s hydraulickou rukou, vlek, souprava MB Sprinter s velkým vlekem na tři auta.

Let zkušeností

Zákazníků ročně

Nejčastější služby

Autoservis

Výměna oleje, kontrola stavu karoserie (poškození laku,stav koroze), výměna brzdové kapaliny, kontrola těsnosti a stavu chladící soustavy, kontrola výfukové soustavy,…

Pneuservis

Kromě výměny pneumatik zajišťujeme i kontrolu přední i zadní nápravy (zavěšení, kontrola čepů, silentbloků, manžet), geometrii a brzdovou soustavu (kotouče, destičky, hadice, potrubí),

Náhradní díly

Máme skladem tisíce položek na vozy Opel, Daewoo a Chevrolet. Vždy se snažíme nejdříve díly opravit, ale je nutná výměna, jsme schopni rychle zajistit díl nový, repasovaný či použitý.

Kontaktujte nás

Výběr značky

Preferovaný kontakt

Autocentrum Dobřejovice

+420 602 18 18 18

info@autocentrum-dobrejovice.cz